מבצע סיום ש"ס משניות לע"נ של

66

חיילינו שנפלו במבצע צוק איתן.

סג”מ בר רהב הי”ד

סג”מ בר רהב, חייל בחיל ההנדסה, בן ה-21, נהרג ב-כ”א תמוז לאחר שטיל נ”ט פגע בכלי הנדסי באזור רפיח שבדרום הרצועה. הוא נפצע אנושות מהפגיעה ופונה באמצעות מסוק לבית החולים סורוקה, שם נקבע מותו.

רהב נולד בנהלל וגדל ברמת ישי שבעמק יזרעאל. בגיל 12 החל את דרכו בבריכה ולאט לאט התפתח והפך לאחד השחקנים המצטיינים בענף. הוא הפך לקפטן הקבוצה מטבעון וזכה עימה באליפות המדינה. רהב שיחק גם בנבחרת הנוער של ישראל, התקדם לנבחרת הבוגרים, השתתף עימה באליפות אירופה ואף כבש שער בטורניר. משפחתו קשורה גם היא בענף הכדור מים, אחיו הצעירים משחקים גם הם במועדון. רהב זכה למעמד של ספורטאי מצטיין, אך ויתר על כך על מנת לשרת כחייל קרבי.

מאמנו של רהב, מושיקו הרשקוביץ’, סיפר: “מגיל צעיר אני מאמן את בר, הוא היה מלח הארץ, בחור מדהים, מצחיק, בעל נתינה אינסופית. הוא כבר קיבל ספורטאי מצטיין ואני שעות על גבי שעות ניסיתי לשכנע אותו שייקח את זה ונשתפר ונתקדם מבחינה מקצועית אבל הוא רצה ללכת לקרבי. כל המשפחה סביב הבריכה, זו משפחה מדהימה, עם ערכים. רק לפני שבועיים היה טורניר במרחק שעתיים מטבעון, ולמרות שהוא הגיע מהצבא רק ל-48 שעות, הוא ארגן את כולם ונסע לטורניר כדי שנהיה בהרכב מלא, זה היה בר”.

תגובה אחת בעמוד של “סג”מ בר רהב הי”ד”

  1. צבי נריה כתב:

    ה” יקום דמו.

כתוב תגובה

עליך להכנס לאתר כדי לכתוב תגובה.

  • בחסות תנועת בנ”ע
  • מבית ישיבת אור עציון
  • עיצוב ובניית אתרי וורדפרס