מבצע סיום ש"ס משניות לע"נ של

66

חיילינו שנפלו במבצע צוק איתן.

סמ”ר בניה רובל הי”ד

סמל בניה רובל, לוחם צנחנים בן 20, נהרג בהיתקלות עם מחבלים ברצועת עזה במהלך התמרון הקרקעי במסגרת מבצע “צוק איתן” ב-כב’ תמוז.

“בניה היה אמור לקבל את עיטור המופת, אבל לבסוף זה ניתן לחייל אחר כדי לדרבן אותו. בחדרי חדרים אמרו לו שהוא ראוי לתואר הזה”, אמרו בכאב בני משפחתו עם היוודע דבר נפילתו בקרב.

בניה היה בן הזקונים של זאב ועדה, מבין ארבעה אחים: ירין, בן 24, ליאל, בן 27, ועומר, בן 36. בתיכון השתתף בנבחרת הריצה של תיכון יצחק נבון בחולון, ואף היה ספורטאי מצטיין ושימש כעוזר מאמן. “הוא ראה באחיו הגדולים ששירתו בקרבי כמודל לחיקוי ורצה להידמות להם”, סיפר אביו. “זו הייתה שליחות בשבילו, ה’ נתן וה’ לקח ואנחנו גאים בו על כל הדרך שעשה. אנחנו מקווים שהוא נמצא מקום טוב יותר”, הוסיף האח ירין.

אמו סיפרה על שיחת הטלפון האחרונה עם בניה, ביום חמישי האחרון בצהריים. “אמא, אני אוהב אותך מאוד. אני סוגר את הטלפון כי אנחנו נכנסים לתוך עזה. אנחנו עם הרבה כוחות של צה”ל, אל תדאגו לי”, שחזרה בכאב. “מאז לא שמענו ממנו, עד שאמש ב-23:00 בלילה הגיע קצין העיר והודיע לנו על מותו”.

המשפחה מספרת על חייל ובן אהוב, פטריוט ואמיץ שהיה מנהיג בכל רמ”ח איבריו. “בניה היה אמור לקבל את עיטור המופת, אבל לבסוף זה ניתן לחייל אחר כדי לדרבן אותו. בחדרי חדרים אמרו לו שהוא

ראוי לתואר הזה”, אמרו בכאב בני משפחתו של רובל.

בניה רובל ז"ל

פרטים נוספים

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4546878,00.html

תגובה אחת בעמוד של “סמ”ר בניה רובל הי”ד”

  1. אברהם פרגר כתב:

    מה שמות הוריו של בניה רובל הי”ד

כתוב תגובה

עליך להכנס לאתר כדי לכתוב תגובה.

  • בחסות תנועת בנ”ע
  • מבית ישיבת אור עציון
  • עיצוב ובניית אתרי וורדפרס