מבצע סיום ש"ס משניות לע"נ של

66

חיילינו שנפלו במבצע צוק איתן.

סמ”ר ניסים שון כרמלי הי”ד

סמל-ראשון נסים שון כרמלי, לוחם בחטיבת גולני, בן 21 מרעננה, נהרג בשג’אעיה ב-20 ביולי. כרמלי, חייל בודד, במקור מטקסס שהתגורר ברעננה עלה לישראל בגיל 16 והצטרף לשתי אחיותיו החיות בארץ. “הוא כמו האח השני שלי”, סיפר חברו הטוב אלכס קורטסה. “אין לי מילים לתאר איזה בן אדם זהב. דיברנו לא מזמן והוא אמר לי ‘אני לא רוצה עוד פעם עזה’. אבל למ”מ שלו הוא אמר שהוא נכנס, למרות שהיה פצוע בקרסול. זה מראה איזה בן אדם הוא”. שון הותיר אחריו זוג הורים ושתי אחיות.

תגובה אחת בעמוד של “סמ”ר ניסים שון כרמלי הי”ד”

 1. מאיר יצחק אמויאל כתב:

  לשון היו חיים טובים ונוחים מאוד בארה”ב,סאוט פדרה איילנד בטקסס.הוא החליט לעזוב ולוותר על הכל לטובת מגורים בארץ ושרות קרבי בצבא.
  לשון יש הורים מדהימים שהתקרבו מאוד בעשור האחרון ליהדות,הקימו קהילה של ישראלים יורדים במקום בו שהו -בנו בית כנסת מפואר ,הכניסו בו ס”ת על שם הסב ניסים(שון נקרא ע”ש)ובנו מקווה טהרה-כל אלה לא היו שם כ”כ יחד עם היהודים הנוספים הקימו בית ספר יהודי בימי ראשון..
  לשון יש שתי אחיות מקסימות :גל הנשואה לאשר ולהם שני ילדים-לילי שמחה ועדי-יוסף-שון התגורר איתם ברעננה כשהיה חוזר לחופשות מהצבא.
  לשון אחות נוספת בשם אור היא לומדת ומתגוררת בת”א.
  אלון אביו של שון בשבת בר המצווה של שון סרב לברך “ברוך שפטרני מעונשו של זה…” מהסיבה שהאב בתמימות טען-שון לא עשה לי כלום לכן אני לא צריך לברך….
  לשון היית חברה שאיתה התכוון להתחתן ,אך המלחמה בעזה ומותו הטרגי גדעו את חלומותיו ותכניותיו בצער.
  יהי זכרו נצור בלבנו לעד.ת.נ.צ.ב.ה.

כתוב תגובה

עליך להכנס לאתר כדי לכתוב תגובה.

 • בחסות תנועת בנ”ע
 • מבית ישיבת אור עציון
 • עיצוב ובניית אתרי וורדפרס