מבצע סיום ש"ס משניות לע"נ של

66

חיילינו שנפלו במבצע צוק איתן.

סרן עמרי טל הי”ד

עמרי טל, לוחם שריון ב”עוצבת ברק” בן 22 מיהוד, נהרג מפגיעת פצצת מרגמה בשטח המועצה האזורית אשכול ב-ד’ אב. הוא הועלה מדרגת סגן לדרגת סרן לאחר מותו.

דנה יהב, שלמדה עם עמרי במכינה הקדם צבאית למנהיגות חברתית בגליל העליון, סיפרה: “הוא היה בחור מדהים, חכם ומיוחד בעל חוכמת חיים. תמיד כל כך כיף לשבת ולהתייעץ אתו על דברים. הוא לא היה רק יפה חיצונית אלא גם בעל יופי פנימי מדהים”.

“חיכיתי לבשורה הזו שבועיים”, סיפרה אסתי טל, אמו של עמרי. “אני לא יצאתי כל כך, כי חיכיתי. תמיד יש לך תחושה מקדימה שזה יכול לקרות, וזה קרה”. בשיחה האחרונה הוא אמר לה ‘די, אני כבר לא ילד, אמא’. “הוא אמר לי ‘אמא, אני כל כך רוצה לעשות את הטיול של השחרור לפני הגיוס, כי אולי לא אזכה. והסכמנו. אני כל כך שמחה שהוא אכן יצא וטייל. גם אם הוא היה צעיר, וגם אם מאוד מאוד חששנו. הוא באמת לא זכה להגיע לשחרור. כנראה שבאיזשהו מקום, ניבא ולא ידע מה ניבא”.

 אביו יורם הוסיף: “הוא היה ילד מיוחד במינו, אהבתי אותו אהבה אינסופית. אבל אנחנו לא נישבר. אנחנו נהיה חזקים, ונתמודד עם כל האתגרים. איבדתי ילד יקר, אהבתי אותו אהבת נפש, אבל החיים ממשיכים. אני בוחר בחיים, ואנחנו נמשיך כמשפחה, כחברה, וכעם”.

עמרי הותיר אחריו הורים, אסתי ויורם, ואח, רותם.

כתוב תגובה

עליך להכנס לאתר כדי לכתוב תגובה.

  • בחסות תנועת בנ”ע
  • מבית ישיבת אור עציון
  • עיצוב ובניית אתרי וורדפרס