האם השיטה "ללמוד איך ללמוד" באמת עשויה לחסוך שיעורים פרטיים ולשפר את ההישגים לילדים שלכם?

בשנה האחרונה כמעט כל משפחה בישראל נחשפה לשיטה שנקראת "ללמוד איך ללמוד". ובתור הורים תומכים – אין ספק שהסקרנות שלנו עלתה על גדותיה. כעת נשאלת רק שאלה אחת: האם השיטה אמיתית או בדיונית? יצאנו לשטח ובדקנו – כל התשובות לפניכם בכתבה הקצרה

ראשית, איך זה עובד ומה כל כך מהפכני בזה?

הקורס הדיגיטלי "ללמוד איך ללמוד", הוא קורס דיגיטלי, מה שאומר שאין כיתה, או מרכז לימוד או מתנ"ס או כל מקום אחר שדורש הגעה, נסיעות, או למידה חד פעמית. נשמע די מפתיע שקורס שדומה לסרטונים ביוטיוב באמת יכול לעזור, ובכל זאת – אי אפשר להתווכח עם תוצאות של יותר מ-3,000 תלמידים.

ואם שאלתם "איזה תוצאות בדיוק?" -תתפלאו שיותר מ-3,096 משפחות כבר הצטרפו לקורס והוכיחו שיפור משמעותי בהישגים שלהם.
בימים אלה – קצב ההצטרפות עולה יותר ויותר בזכות ההצלחה של השיטות בקורס.

[למי שמעוניין לבדוק באת ב-60 שניות אם זה מתאים לו: ]

למי מאיתנו שלא הבין לגמרי מה זה "קורס דיגיטלי", הנה החידוד:
מדובר בסדרה של שיעורים מוקלטים, סרטונים, מבחנים, הדרכות ומצגות – והכל מרוכז תחת קורת גג אחת בתוך באתר אינטרנטי אחד.
הסרטונים מונגשים לכל המשפחה ומשולבים באנימציה והדרכות מצולמות של צוות המדריכים של "ללמוד איך ללמוד" בתוך הקורס. הגישה לאתר מתאפשרת באמצעות קישור או שם משתמש וסיסמה. ניתן להיכנס מכל מכשיר תומך אינטרנט (סמארטפון, מחשב, טאבלט).

בשורה התחתונה, איך הקורס עוזר לילד שלי?

ההוראות של צוות "ללמוד איך ללמוד" הן:
1. לצפות בסרטונים
2. ללמוד את השיטות
3. להשתמש בשיטות על המטלות שלכם בלימודים
ברמה הפרקטית, השימוש בשיטות מתקיים בזמן כשאתם מכינים שיעורי-בית או מתכוננים למבחן, וזהו, כל שנותר הוא לחוות ולהנות מהשינוי.

מה זה אומר "לימוד עצמי"?

הקורס הוא בסגנון "לימוד עצמי" – זה אומר שאין התערבות מצד ההורים והילדים שלנו אמורים לצפות בסרטונים בקורס לבד. כל הרעיון שעומד מאחורי השיטות הוא אחד – "לדעת איך המוח עובד ואיך לנצל אותו". לטענת מייסד הפרויקט, אביב תומר: "פוטנציאל המוח האנושי הוא עצום, כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לזכור חומר-לימוד בלי בעיה, לצערי מעולם לא לימדו אותנו איך באמת להשתמש בו, ואיך באמת ללמוד נכון ואיך באמת להבין – זה ממש אבסורד בעיני, מדובר בשיטות קלות לחלוטין ואין שום סיבה בעולם שהכלים האלה ייחסכו מאיתנו"


לסיכום, קורס דיגיטלי או קורס פיזי – מה עדיף?

לפניכם היתרונות בקורס הדיגיטלי "ללמוד איך ללמוד":

1. חיסכון בזמן: מי מאיתנו, ההורים, לא לקח את הילד לחוג כדורגל/כדורסל או את הילדה לחוג ריקוד/מוזיקה ושם לב שכמות הזמן של הנסיעות הלוך ושוב היא אינסופית. ולא מדובר בכלל על כאב הראש אשר כלול בכל הסיטואציה.

2. חיסכון בכסף: כל שיעור עם מורה פרטי או שיעור של תוכנית פיזית, מתבטאים בסכומים גבוהים מאוד של עד 1,000 שקלים ואפילו יותר בכל חודש.
הראשונים שמרגישים את הכאב זה אנחנו, וגם… איך לא – כרטיס האשראי שלנו. הפרויקט בא במטרה לחסוך מורה פרטי להורים ולתלמידים, ובשורה התחתונה לא להוציא סכומים מיותרים על "דגים חד פעמיים" אלא על "ללמוד איך לדוג".
זאת הסיבה שכל מנוי בתוכנית כולל מנוי משפחתי בלתי מוגבל, הן בכמות והן בזמן, במילים אחרות – כל האחים במשפחה נהנים מכל התכנים, ללא הגבלה.

3. השיטות מוכחות: ללא ספק, על מנת שנחליט אם להצטרף או לא לתכנית, החתיכה האחרונה בפאזל היא למצוא מישהו שכבר עשה זאת לפנינו ולצפות בתוצאות שלו.

לאחר שדיברנו עם עשרות הורים, וצפינו בשאר הביקורות באתר החברה כאן:

הגענו למסקנה פה-אחד, השיטות אכן עובדות, הן יעילות ומומלצות לכל תלמיד החל מגיל יסודי ועד לגיל סוף התיכון

4. ללא הגבלה – השיעורים והשיטות שלכם לנצח: ברור לכולנו שאם הצלחנו במסירות רבה לשכוח את החומר, או לחילופין, חווינו רגע של עצלות בכיתה ולא רשמנו חומר-השיעור, אז כנראה שנצטרך לחזק קשרים עם ה"חרשן" של הכיתה ולהשיג ממנו את החומר בישיבה מאולצת. אבל כאן הסיפור הוא אחר לגמרי.
במידה והילדים שלנו לא הבינו את אחת השיטות – מיד ניתן לפתוח את אחד הסרטונים ולצפות בהם שוב, ממש כמו לצפות בסרטון ביוטיוב, וכן, עד סוף החיים.

5. תשלום חד פעמי, לכל המשפחה, לכל החיים: במקום לשלם למורה פרטי – אנחנו מקבלים קורס שאמור להחליף את השיעורים הפרטיים, ב-מנוי אחד משותף לכל הנפשות בבית. ההנחיה של צוות "ללמוד איך ללמוד" היא: "כל אחד מבני המשפחה-הגרעינית רשאי להתחבר לקורס מכל המכשירים שברשותו, כולל ההורים, אך במידה ופרטי הגישה יועברו למשתמשים אחרים מחוץ למשפחה – החשבון ייחסם זמנית עד לשיחה עם צוות התמיכה". מדובר ב"דיל הוגן" מאוד, אין כל קשר אם יש לכם ילד אחד או 12 ילדים (פרו ורבו אה?), קורס אחד זמין ופתוח לכל המשפחה זו ללא ספק עסקה משתלמת.

6. החזר כספי מלא: החברה פועלת עפ"י יושרה וצרכנות הוגנת. מספר לקוחות קיבלו בקלות את כספם חזרה, עד השקל האחרון, ללא דמי ביטול וללא פרצופים.
"טוב שם משמן טוב", או במילים אחרות, הפרויקט מעדיף להפסיד לקוח אחד או אפילו שניים, ולקבל מאות מחמאות כמו שניתן לראות באתר:

לסיכום השיטות עובדות ואכן עוזרות, אבל:

זכרו, כמו שאמר מייסד הפרויקט: "צריך לזכור שזה לא קסם או אבק פיות, השיטות עובדות כי הן מתאימות לפעילות הטבעית של המוח של כולנו, חובה לצפות בסרטונים ולהשתמש בשיטות – ולא רק להצטרף לקורס ולחכות בחיבוק ידיים לתוצאה של המבחן"

המטרה של צוות "ללמוד איך ללמוד" היא לא להביא את כל התלמידים לממוצע 100 מושלם (אלא אם כן זאת המטרה שלהם) אלא לשפר את הנקודה החלשה שיש לכל אחד מהם.
למשל, תלמיד אחד יכול לרצות להשאיר את אותו הציון אבל לקצר את זמן הלמידה שלו כדי להיות עם חברים, בזמן שתלמיד אחר ירצה לשפר ציון 55 לציון 70 בלי קשר למשך הלמידה, או להתרכז יותר בזמן הכנת השיעורים ולא להיגרר להסחות דעת, וכו' וכו'…

לסיכום, כדאי להצטרף או להמשיך עם מורים פרטיים?
אכן כן, הקורס "ללמוד איך ללמוד" מומלץ לכל תלמיד שרוצה לשפר את הציונים שלו ולהשתפר בלימודים, החל מבית ספר יסודי ועד לתיכון, הקורס מתאים בנראות ובהבנה לכל המשפחה ומונגש מעולה לילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד.
אין צורך בניסיון קודם, עלות הקורס שוות ערך למספר שיעורים בודדים עם מורה פרטי – ולכן ביחס לתמורה – המחיר משתלם ואפילו מצחיק.

ואיך אפשר להצטרף?
הרישום קצרצר ולוקח 2 דקות, אפשר להירשם באתר החברה "ללמוד איך ללמוד": מיד אחרי שאתם נרשמים אתם תקבלו לאימייל את פרטי הגישה.
במקרה שלנו ההודעה הגיעה תוך 13 דקות אך לפעמים זה יכול להתעכב בגלל עומס ההצטרפות באתר. בהצלחה לכולם ושנת לימודים פורייה ומוצלחת!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

שעות פעילות

שעות פעילות המוקד:

מוקד התמיכה זמין בווטסאפ לכל שאלה
בימים א,-ה׳ בין השעות 12:00 בבוקר ועד 18:00 בערב.

למענה בטלפון יש לשלוח הודעה בווטסאפ ולבקש נציג תמיכה טלפוני בשעות הפעילות.

עקבו אחרינו בפייסבוק